Roca A342479000
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
Roca Square splachovač A341471000
- nádrž pre kompaktný-s prívodom vody z boku- šírka 365 mm- hĺbka 150 mm- výška 390 mm - hladina splachovania 3/4,5 l- umiestnenie prívodu vody: ľavá strana- farba: bielaNa kombináciu s WC miskou pre kompaktné WC Rimless SQUARE A342479000.
Obchod overený zákazníkmi
198 recenzií
4 607 Sk
Absulo
Roca Square kompaktné wc biela A342479000
- wC misa pre kompaktné WC- šírka 365 mm- hĺbka 650 mm - výška 790 mm - bez príruby - tvar: štvorcový - typ odtoku: dvojitý - spôsob montáže: na podlahu - inštalačná súprava: súčasťou dodávky- farba: bielaCena je uvedená len za WC misu.